Týnka13

Hodí se k sobě Americká vlajka (Tílko) a k tomu žluté džíny ??

Doplňuji:
Prosím vaše Názorky Mucq

Nejlepší odpověď
hanulka11

Klíďo si to obleč, je léto – barvičky jsou moderní a jsi mladá, tak si vyjdi a nic neřeš – dřív se vše ladilo a dneska čím pestřejšítím jsi víc in . Stačí nahlédnout do módních časopisů .......někdy se až divím

Další odpovědi
Reuef

pokud jedes do Ameriky tak mozna…u nas nevidim zadny duvod pro noseni americky vlajky oblec se do cesky

Damiana

Podle mne moc ne. Vypadá to pak ještě laciněji. Ale „klasika“ je to s džínami – pěkně ošoupanými nebo ještě lépe s kraťasy. Delší tílko i s legínami.

http://td-daily.blog.cz/en/1203/­tricka-s-americkou-vlajkou

Týnka13

No protože českou vlajku nosit Nechci ;) A ptám se na otázku sladění ne na otázku jestli si jí můžu vzít ;)

anonym

Toho si nevšímej Týnko, to je jen nějakej „hrdý nacionalista“. Kdyby jsi ale napsala, že máš tričko s Barmskou vlajkou, tak neřekne ani slovo… USA je holt nepříjemnost pro některý lidi s nižším sebevědomím.