Fly

Hodí sa k sebe ružová, hnedá a svetlo modrá?

Ahoj, ais to sem moc nepatrí, ale chcela by som evdieť váš názor… Idä k sebe farby hendá, svetlo (alebo pastelovo) ružová a svetlunko modrá? Ružovo hnedé podkolienky a asi blúzka, svetlomodrá sukňa… Čo myslíte? Díky.
Doplňuji:
Díky, fakt som si dosť nebola istá :)

Nejlepší odpověď
anonym

no zkusila bych vynechat ty podkolenky,nebo vzít si jiné barvy,tohle na mě působí jako pestře barevný papoušek

Další odpovědi
led

Myslím, keď priateľkám vysvetlíte, že práve to sa nosí za Veľkou mlákou, budete IN a zavediete novú módu.
Dôležitá je správna reklama, ostatné už príde samé…

tom004

Já bych to zkusil. Nejepší odpověď možná najdete ve tvářích kolemjdoucích.:-)

Mišús_ik

Ak sa v tom budeš dobre cítiť..tak ti môže byť jedno čo si druhhí pomyslia… Ty budeš kočka a komu sa nepáči nech sa nedíva.. a farieb sa netreba báť:))

mra

Podle me ano, zrovna nedavno jsem mela hnedou sukni, k ni ruzove puncochace, pastelove ruzove tricko a svetle modry svetrik. Pekne