Pokročilý

Jaké je pořadí všech dílů filmu Hobit?

Chtěla bych se zeptat může mi to někdo napsat jak jdou všechny díly filmu Hobit za sebou ? :D Protože teď jsem se dokoukala na Hobit Šmakova dračí poušť a po té jsem se koukla na internet na další díly a zjistila jsem že jsou ještě dva díly Bitva pěti armád to vím že je 3 asi ... protože to teď je v kinech ... ale četla jsem i Hobit neočekávaná cesta a to mě úúplně zmátlo teď nevím jestli je Šmakova cesta první díl nebo druhý :D viděla jsem totiž na youtube i pár scének které vůbec v té Šmakově pošti nebyli třeba jak Bilbo poznal poprvé Gandalfa :D

Doplňuji:
Prokop Buben- Díky moc za chybu se omlouvám :D Na youtube je video jak se poprvé potkali uploadováno 2013 a Bitva pěti armád je až tento rok takže to bude spíše asi v té jedničce ...:D

Odpovědi:

1. Neočekávaná cesta
2. Šmakova dračí poušť
3. Bitva pěti armád

http://cs.wikipedia.org/…

To první setkání Bilba s Gandalfem je myslím v Bitvě pětí armád.

Mimochodem: scénky, které nebyl*Y*

Bronzový

Kniha je jen jedna :Hobit,cesta tam a zase zpátky.Ale filmaři toto udělali na tři díly jak píše Prokop. Bilbo se setkal s Gandalfem Šedým již v prvním filmu téměř na začatku když trpaslíci a Gandalf byli u Bilba na večírku kde jednali o cestě! Nepleťte si Bilba Pytlíka se synovcem Frodem Pytlíkem,který je ústřední postavou ve všech dílech Pána Prstenu- 1.Společenstvo prstenu; 2.Dvě věže ; 3.Návrat Krále

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.