bara.sp

Hobbit II co se stalo.

Co se ve filmu stalo Thranduilovi s tváří jak mluvil s thorinem v temném hvozdu.
Doplňuji:
V kině jsem byla, ale tu scénu jsem nestihla protože se mě sestra na něco ptala.

Odpovědi
Reezo

Jdi do kina, tam se dozvíš vše co potřebuješ. žádný spoilery
Doplňuji:
král elfů " Eldar " je rasa starší než normální elfové. Thranduil byl jedním ze Sindar a pocházel pravděpodobně z Doriathu, kde žil u dvora krále Thingola. Po zkáze Beleriandu odešel přes hory Ered Luin do Středozemě. Spolu s družinou Sindar, kterou vedl jeho otec Oropher přišel do Velkého zeleného hvozdu, kde byl jeho otec Lesními elfy prohlášen králem. Účastnil se války posledního spojenectví a bitvy na Dagorladu, kde jeho otec spolu s dvěma třetinami lesních elfů padnul.