Dismas

Hnusí se gayům představa sexu se ženou?

Nejlepší odpověď
quentos

Gay sice nejsem, ale našel jsem podobnou otázku na jiném fóru (viz zdroj).
Liší se to případ od případu:

  • někteří gayové sexu se ženou vůbec nejsou „technicky“ schopni („nepostaví“ se jim).
  • někteří gayové sexu se ženou sice schopni jsou, ale přijde jim to nepřirozené a musí u toho fantazírovat o mužích.
  • někteří gayové sexu se ženou sice schopni jsou a může se jim to i líbit, ale při tom zkrátka cítí, že to jaksi „není vono“.

Znal jsem osobně jednoho gaye z té „třetí“ skupiny. Býval ženatý a měl dokonce i syna. Jenže to prostě „nebylo vono“. Pak si našel přítele a byl s ním léta šťastný v registrovaném partnerství.

Zdroj: https://www.qu­ora.com/Can-gay-men-feel-pleasure-if-they-have-sex-with-a-woman

Další odpovědi
Lamalam

Nevím, ale jsem zvědavá, který místní gay se odhodlá k otevřené odpovědi.

Drap

Netuším, ale možná by to bylo lepší rozebírat na nějakém foru pouze pro gaye.