NelieM

Hnisavé skvrny na mandlích, co to může být?

Chci se zeptat, jestli nevíte co to je? Mám na mandlích a v takových těch dírkám hnisavé kolečka, vypadá to jako afty, mám jeden aji pod jazykem a za dásní, myslíte že to je hnisavá angína? V krku mě ale vůbec nebolí,ani nejsem nachlazená. Babina mi řekla, že to jsou afty, tak jsem si koupila vodičku na to.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

A máš je zduřené? Pokud ano, byla by to ta hnisavá angína. Já ji měla společně ještě s mononukleózou a pěkně jsem si užila… Nemohla jsem ani polykat, jaká to byla nesnesitelná bolest. Rozhodně zajdi k doktorovi.