olm

hnedo-cervene skvrny

velke mnozstvi na lytku ,kolem kotniku a zvrchu na chodidle

je to spise pod kuzi,nedela to puchyre ani se to neloupe

mate s tim nekdo zkusenosti ?

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím čemu říkáte velké množství a vrch chodidla (myslíte nárt?) rozhodně bych si došla na kožní. Podobně zabarveným skvrnám u starších lidí se říkalo „jaterní skvrny“, ale to je asi tak všechno, co k tomu mohu napsat. Já bych ale neváhala a ukázala skvrny lékaři. Tady není žádný odborník ani lékař a stejně nikdo nebude na dálku řešit diagnozu.

Další odpovědi
badisko

Nemuzem vedet jak to vypada :D a vse zase co lidi napisou budou jen dohady …podle tveho popisu
hnedo-cervene skvrny

velke mnozstvi na lytku ,kolem kotniku a zvrchu na chodidle

je to spise pod kuzi,nedela to puchyre ani se to neloupe

mate s tim nekdo zkusenosti ?

doporucuji navstivit lekare …nebo najit na internetu Hodne ale Hodne podobnou fotku …poslat ji na http://letecka­posta.cz/ a odkaz vlozit tady …no jimak treba pouzit google.cz …napsat tam treba hnedo-cervene skvrny kozni nemoci …a hned te to odkaze na tuto adresu…http://ww­w.ulekare.cz/ne­moci-vysetreni/cervene-skvrny-na-kuzi kde jsou budto leaji ..kari nebo se temito otazkami zabivaji ja zrovna zde neznam zadneho lekare par lidovejch lecitelu to jo ale kvalifikovaneho lekare to nee …takze radim si vzit v praci ci ve skole volno a navstivit ho …vis po netu se nemoci hodne blbe resej …ale to je pouze muj nazor …;D
Doplňuji:
stejne si ..ale nemohu odpustit otazku …kolik ti je let ?..10–12…12–15 …15–20 nebo starsi ?…jsi svetlejsi pleti?…a co znamena z vrchu na chodidle …? nemas na mysli nart ?…nenosis uz kratasy nebo sukni a treba baleriny nebo neco podobneho ze by na vine bylo prvni slunce ?…to je fuk mrkni do odkazu…http://ww­w.ulekare.cz/ne­moci-vysetreni/cervene-skvrny-na-kuzi