Banshee

Hmyz ve Španělsku?

V září jedu do Španělska, ale mám docela velkou fobii z hmyzů. Jsou tam nějaké specifické druhy? Jestli mě chápete, např. na Kubě jsou takový brouci, kteří vypadají jako švábi a lezou všude i do domu. Tak něco podobnýho? Děkuji za odpovědi a pardon za trošku blbou otázku, ale mě to trápí :)

Nejlepší odpověď
anonym

Myslim , ze i tam je " neco podobneho ". ☹
Vemte si sebou spray proti hmyzu a vsechny skviry podedvermi , u odpadu … vystrikavejte . Pak by tam vlezt nemeli. Ja jsem take straspitel na " svinacky " , ale dovolenou si nenechte tim zkazit. 🙂 Trebas budete mit stesti… :-9 -iv-