Avatar uživatele
Šidlo

Aké výhovorky (výmluvy) považujete za extrémne hlúpe?

Aké výhovorky (výmluvy) považujete za extrémne hlúpe, tak ,že vás viac rozčúli ich hlúposť než samotný fakt, že sa cez ne dotyčný zbavuje zodpovednosti? A aké považujete za hrozné preto, lebo ich ľudia používajú ako odôvodnenie všetkého, na čo sa dá pomyslieť? Pokojne napíšte aj viac výmluv, ktoré vás vždy rozčúlia.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Nevíteto? před 3190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

„Já myslel/a“ – když z pokračování evidentně vyplývá, že dotyčný/á nemyslí vůbec…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Každá výmluva je hloupá.Nic neřeší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nevíteto?

Pořád dokola: Nemám čas, je mi špatně, ale když se jedná o něco/někoho jinýho daná osoba už tam je (i v ten samý den). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Když sem někdo napíše otázku, jak to vyrobit a
pak má spoustu řečí a poznámek, že to prostě
nejde, tak to považuji za hloupé :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Mně nerozčiluje nic, jen se prostě občas divím, když slyším jak někdo někomu říká „promiň, nemám čas“, proč mu prostě neřekne na rovinu: „promiň, ale mám důležitější věci na práci než trávit čas s tebou“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Nevíteto?: jé, vidiš, aniž bych četl tvoji odpověď, koukám že jsem trefil úplně stejnou

já třeba neříkám že nemám čas, já jsem v tomhle upřímnej, když mně nějakej idiot někam pozve na nějakou fakt trapnou akci, tak říkám „seru na vás!“ protože když řeknu jen že „nejdu“, tak oni se hned ptaj „už máš něco jinýho jo?“ a já, aby to bylo jasný, musím opět reagovat „ne, nemám nic, ale to bych radši jedl hovna“.. pak nemůže dojít k nedorozumění..

před 3189 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek