Bronzový

Aké výhovorky (výmluvy) považujete za extrémne hlúpe?

Aké výhovorky (výmluvy) považujete za extrémne hlúpe, tak ,že vás viac rozčúli ich hlúposť než samotný fakt, že sa cez ne dotyčný zbavuje zodpovednosti? A aké považujete za hrozné preto, lebo ich ľudia používajú ako odôvodnenie všetkého, na čo sa dá pomyslieť? Pokojne napíšte aj viac výmluv, ktoré vás vždy rozčúlia.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

"Já myslel/a" - když z pokračování evidentně vyplývá, že dotyčný/á nemyslí vůbec...

Další odpovědi:

Stříbrný

Každá výmluva je hloupá.Nic neřeší.

Bronzový

Pořád dokola: Nemám čas, je mi špatně, ale když se jedná o něco/někoho jinýho daná osoba už tam je (i v ten samý den). :-)

Zlatý

Když sem někdo napíše otázku, jak to vyrobit a
pak má spoustu řečí a poznámek, že to prostě
nejde, tak to považuji za hloupé :(

Zlatý

Mně nerozčiluje nic, jen se prostě občas divím, když slyším jak někdo někomu říká "promiň, nemám čas", proč mu prostě neřekne na rovinu: "promiň, ale mám důležitější věci na práci než trávit čas s tebou".

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Nevíteto?: jé, vidiš, aniž bych četl tvoji odpověď, koukám že jsem trefil úplně stejnou

já třeba neříkám že nemám čas, já jsem v tomhle upřímnej, když mně nějakej idiot někam pozve na nějakou fakt trapnou akci, tak říkám "seru na vás!" protože když řeknu jen že "nejdu", tak oni se hned ptaj "už máš něco jinýho jo?" a já, aby to bylo jasný, musím opět reagovat "ne, nemám nic, ale to bych radši jedl hovna".. pak nemůže dojít k nedorozumění..

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.