♥♥♥

Hloupé reklamy…

BAVÍ vás reklamy??
Jakou máte rádi??
Jakou naopak ne?
díky za odpovědi :)
Doplňuji:
uživateli www: ano, to je pravda, koupím si co potřebuji- ne to co je zrovna v televizi. Něco je lepší nemá to reklamu a protože to je levnější tak si lidé myslí že je to nějaký šunt. Věci co mají reklamy jsou dražší, protože jim platíme za reklamy…

Nejlepší odpověď
www

Reklamy mne nebaví, i když se autoři snad i snaží.
Nekupuji podle reklam, ale dle potřeby a vlastního rozumu. 😉
Doplňuji:
Ke tvému doplňku-souhlas 😉.
Lepší než reklama je vlastní zkušenost, nebo zkušenosti blízkých. Toť můj názor i zkušenost vlastní.

Další odpovědi
badisko

mam reklam dost na netu…:-))

Bedy

Na internetu prakticky žádnou reklamu nevidím, protože jak v internet Exploreru na Windows, tak i v IceWeaselu na Debianu mám nainstalovaný AdBlock.
Co se týká reklam v rozhlase a televizi, tak mě nebaví, většina z nich stojí za starou bačkoru.

Drap

Nebaví, Pokud možno nedívám se na ně, tak nemohu mít ani oblíbenou.

zzzzz

Nenávidím reklamy!!!

kyselina 5

Já bych s dovolením, vzala tuhle otázku trochu jinak.
Na reklamách mě mrzí (resp. na výrobcích reklam), jak pracují s podprahovým vnímáním. Například: jsou vždycky mnohem hlasitější než film nebo seriál, malým dětem skáčou v reklamách postavičky oblých tvarů, protože to na ně dobře působí a nebo vzpomeňme na reklamu: jak takhle ty dobré sušenky omlékuješ! – tam staví dítě do pozice kde poučuje dospělého a to na děcké vnímání velmi působí. Vím z vlastní zkušenosti, bratránek (6) mě tahal za rukáv a říkal, jak jsou strašně dobrý a jak je musíme koupit, při tom to v životě nejedl. Výrobci reklam si již všimli, že to co se koupí, dají většinou do košíku děti.
A co mě irituje ještě víc, když do filmu/seriálu vmontují reklamu. Když se podíváte na Doktora od jezera hrochů nebo na seriál Ententýky – je tam toho plno.
Ve škole nám na téma tohle pouštěli film. Shodli jsme se na tom, že naše generace, cca 16–17 let, se moc ovlivnit nedá a že používáme vlastní rozum, ale děti současné doby, vychované televizí, se dají ovlivnit lehce.

frankie89

všeobecně reklamy nesnáším, zvlášť, když zjistíte, že film běžel 10 minut, a pak dají reklamy na 15 minut… Ale je jedna, která mě vždycky tak trochu zahřeje u srdíčka a to je známá: A tati bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru? 😁