Avatar uživatele
♥♥♥

Hloupé reklamy…

BAVÍ vás reklamy??
Jakou máte rádi??
Jakou naopak ne?
díky za odpovědi :)
Doplňuji:
uživateli www: ano, to je pravda, koupím si co potřebuji- ne to co je zrovna v televizi. Něco je lepší nemá to reklamu a protože to je levnější tak si lidé myslí že je to nějaký šunt. Věci co mají reklamy jsou dražší, protože jim platíme za reklamy…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4117 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Reklamy mne nebaví, i když se autoři snad i snaží.
Nekupuji podle reklam, ale dle potřeby a vlastního rozumu. 😉
Doplňuji:
Ke tvému doplňku-souhlas 😉.
Lepší než reklama je vlastní zkušenost, nebo zkušenosti blízkých. Toť můj názor i zkušenost vlastní.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

mam reklam dost na netu…:-))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Na internetu prakticky žádnou reklamu nevidím, protože jak v internet Exploreru na Windows, tak i v IceWeaselu na Debianu mám nainstalovaný AdBlock.
Co se týká reklam v rozhlase a televizi, tak mě nebaví, většina z nich stojí za starou bačkoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nebaví, Pokud možno nedívám se na ně, tak nemohu mít ani oblíbenou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Nenávidím reklamy!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kyselina 5

Já bych s dovolením, vzala tuhle otázku trochu jinak.
Na reklamách mě mrzí (resp. na výrobcích reklam), jak pracují s podprahovým vnímáním. Například: jsou vždycky mnohem hlasitější než film nebo seriál, malým dětem skáčou v reklamách postavičky oblých tvarů, protože to na ně dobře působí a nebo vzpomeňme na reklamu: jak takhle ty dobré sušenky omlékuješ! – tam staví dítě do pozice kde poučuje dospělého a to na děcké vnímání velmi působí. Vím z vlastní zkušenosti, bratránek (6) mě tahal za rukáv a říkal, jak jsou strašně dobrý a jak je musíme koupit, při tom to v životě nejedl. Výrobci reklam si již všimli, že to co se koupí, dají většinou do košíku děti.
A co mě irituje ještě víc, když do filmu/seriálu vmontují reklamu. Když se podíváte na Doktora od jezera hrochů nebo na seriál Ententýky – je tam toho plno.
Ve škole nám na téma tohle pouštěli film. Shodli jsme se na tom, že naše generace, cca 16–17 let, se moc ovlivnit nedá a že používáme vlastní rozum, ale děti současné doby, vychované televizí, se dají ovlivnit lehce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
frankie89

všeobecně reklamy nesnáším, zvlášť, když zjistíte, že film běžel 10 minut, a pak dají reklamy na 15 minut… Ale je jedna, která mě vždycky tak trochu zahřeje u srdíčka a to je známá: A tati bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru? 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek