Avatar uživatele
postcd

Existuje nějaký levný a pohodlný způsob, jak se zbavít hlenů v krku jinak než chozením do sauny/páry?

Existuje levný a pohodlný způsob jak se zbavovat dlouhodobých hlenů, které se tvoří v oblasti hlavy, v těch dutinách? Vysmrkávat nejdou, přechází do krku. Tím zbavením mám na mysli něco jiného než smrkání (v nose prakticky nejsou) a vychrchlání.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, marci1 před 3022 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Jezte hodně cibule v syrovém stavu (např. na chleba se sádlem). Načas to chrchlání zesílí, ale pak bude pokoj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano, existuje. Budeš se divit, ale platí na to totéž, co v otázce ráno: zajít k doktorovi. Fakt je tak těžké používat to, co nosíš mezi ušima?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Zkus ´chemické´ ztekucování hlenů (tekuté snadněji vykašleš/vysmrkáš), výborný je, v tomto ohledu, třeba zázvorový nebo cibulový čaj (horký).
___
Každopádně by ale bylo vhodné nalézt příčinu zahleňování a tu odstranit – tedy se obrať na lékaře…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

neviem…skúste soľ: bramburky, křupky a pod.

ale to na odolné bacily a vírusy nefunguje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud nemáš doma inhalátor, uvař si květ černého bezu nebo heřmánkový čaj,nalej ho do připravené mísy, přilej Vincentku, přehoď si přes hlavu třeba ručník a vdechuj páry. Omez mléko a mléčné výrobky, aspoň na nějaký čas.:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Můj stýc si namazal do nosu Čínskou mast „tygří oko“, ale nedoporučuji.

Zkuste sníst feferonku, ta vás protáhne.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Mně kupodivu pomáhají kapky Bromhexin a popíjení Vincentky. Chce to ale provádět delší dobu. Asi po týdnu by se to mohlo začít zlepšovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Říkala mně známá, že její dcera měla problémy se zahleněním. Chodila na vyšetření, užívala různé kapky, protahování dutin, nic jí nezabíralo.

Zkusila dceří mazat krk cibulovou šťávou, přikládat cibuli na tvář v blízkosti nosu , když spala. Prý se sice sama moc nevyspala, musela cibuli „hlídat“, ale dcerce se uvolnily dutiny a spustil se hlen a odkašlávala.

Preventivně jí dává cibuli na polštář, aby dýchala její aroma. Čistí i vzduch, protože cibule do sebe přijímá to negativní.

před 3022 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
postcd

děkuji, zajímavé, už jsem slyšel o čištění vzduchu a cibulí ale nevím co je na tom pravdy, každopádně cibule je určitě velmi zdravá

před 3021 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A co kyselina propenylsulfenová, kterou cibule produkuje taky, ta jí neštípala při spánku?zase opět učitelská kachna z 9O% jako vždy, bavte se.

před 3021 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Páter František ferda taky léčil cibulí rakovinu, to jste četla?

http://knihy.ab­z.cz/prodej/pa­ter-frantisek-ferda

…bez ohledu na aroma ústní vody, ale co, hlavně, že to pomáhá, furt lepší, než čichat toluen doma u topení.

před 3021 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek