misicka2310

hlenová zátka nebo plodová voda???

Už dlouho asy 2 tydny mě trapíl vytok ktery se změníl v tmavě hnědý hlen spíše takové kousíčky potom zase 2 dny nic jen ten hlen nebyl hnědý ale spíše zelenopruhleny pak zase hnědý a ted zase zelenožluty je to normální jsem v 39+6 a mam po obou termíněch tak už nevím bolesti mám jen někdy ale spíše mi hodně tvrdne bříško a cítím jak mimi tlačí hlavičkou na děl.čípek

Nejlepší odpověď
panenka

to co se s tebou děje je misicko v naprostém pořádku.pokud ti tvrdne bříško znamená to že se tvoje miminko připravuje v pořádku na svět.