Retko

Hledani pres google s pouzitim casti slova.

Jak vyhledavat neco co nevim jak se pise cele?

Dam priklad u delsiho slova – chci hledat „pametihodnost“ – proc nejde zadat „pametih*“ a ono uz by naslo slova ktera zacinaji na pametih.

Takle je to alespon ve windowsu, nebo v programovani.

Umi neco takoveho i strejda google?

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě proto, že slovo paměti-hodnost je slovo složené. Takže zadat paměť (paměti) a pak teprve hodnost. Zkoušela jsem.

Další odpovědi
Miroslavst

Opravdu nevím jestli to umí google, ale pokud zadám nějaký překlep, zeptá se mě to. nechtěli jste hledat…
Tak bych zadal pametihod
myslím že by to nic nenašlo a právě by se to zeptalo jestli jsem nemyslel pamětihodnosti.

fortin

Tak tohle je trefná otázka! Stlejda to neumí. Před chvílí jsem potřeboval zjistit jak se správně píše obec Kúty.

Kůty, nebo Kúty?

Je to na Moravě u hranic se Slovenskem ale zavedlo mě to na Ukrajinu. Byla to ztráta času.