rkn4595

Hledání práce – mám se nějak připomenout?

Zdravím 🙂
Již od září mám vyhlédnutou pracovní pozici (řadový zaměstnanec ve službách). V září jsem tedy do firmy poslal životopis. Jako student jsem si ovšem na začátku semestru brigádu/práci najít potřeboval a rozjel sem si toho víc. Nastoupil sem nakonec jinam a den po podpisu smlouvy se mi ozvali z firmy, do které jsem opravdu moc chtěl (bylo to asi dvacátý den po odeslání životopisu). Nechtěl jsem však podrazit svého zaměstnavatele. Teď se pracovní nabídka objevila znovu, nicméně tentokrát jsem bohužel vybrán k pohovoru nebyl a nabídka pracovní pozice byla stažena z internetu. Na stránkách společnosti ovšem existuje dotazník pro uchazeče, kteří se ucházejí o pozici, která není volná (prý tyto uchazeče potom zařadí do seznamu uchazečů u práci), popř. je tam přímo e-mail pro takové uchazeče (který mi asi přijde osobnější). Myslíte si, že je vhodné, abych se tímto způsobem připomněl? Že mám stále o práci velký zájem? Zas si říkám, že když mě jednou již kontaktovali, tak mé zkušenosti pravděpodobně jejich požadavkům odpovídají (jinak bych nad tím asi ani nepřemýšlel). Moc děkuji za vaše názory 🙂

Odpovědi
Drap

Jen se připomeň. Znovu se ucházej o místo.

tforro

Určitě bych se čas od času připomínal na personálním ve firmě, kde chci pracovat. Líná huba, holý neštěstí.