nikolenka25

Nevíte, kde hledat byty v Hodoníně k pronájmu??

S rodiči hledáme 3 pokojový byt k pronájmu ve městě Hodonín.Nejsou nějaké stránky, kde by jsme takové byty mohly najít? Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Emefej

Ptali jste se v nějaké místní realitní kanceláři? Je jich tam víc než 10. Nebo se podívej na sreality, tam jsem našel pronájem 8 bytů v Hodoníně.

anonym

Třeba – http://www.reality-hodonin.cz/by­ty/byty-3-1/pronajem/?show_fil­ter=1
Každopádně – pokud do Hodonína nemáš daleo, obejdi i osobně místní realitní pobočky a inzeráty v lokálním tisku či na vývěskách…