Hledaná osoba

moje kamarádka se před 4 roky rozvedla,její bývalý manžel od té doby neplatí alimenty,dokonce se odstěhoval neznámo kam,kamarádka vše dala na policii,ta jejího bývalého už přes dva roky hledá,a dnes jsme ho my dvě našly na Facebooku,je nějaká možnost když to řekne na policii že ta ho už podle toho najde? Stejně máme obě pocit že se tím policie za celé dva roky moc nezabývala a ani ho nehledala,nebot kdyby navštívila jeho sestru a matku tak už dávno vědí kde je,ale kamarádce to bohužel ani jeho sestra ani matka neřekne,děkuji za rady

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Každý poznatek by měla policie prověřit, bohužel je zde to slůvko měla.
Je rovněž možné podat stížnost na postup policie, která je po takovou dobu nečinná.
Bohužel tak to v našem státě chodí.

Další odpovědi
tom004

Já bych to policii oznámil.Osobně jim také moc nevěřím,ale co když?

Radak

Rozhodně bych to na policii oznámila, pokud se dotyčný chová nezodpovědně, je nutné udělat vše pro zajištění práv dětí. Pokud to neuděláte, bude Vám to pořád vrtat hlavou. Také je dobré se orgánům trochu připomenout.