OAJ

Neznáte někdo free editor, kterým bych mohl ostříhat konce záznamů a vypustit reklamy?

Mám TV tuner s programem od Evolveo TotalMedia 3,5, Nahrává docela dobře do formátu, kterému říká mpg, ale záznamy žádný běžný editor neumí otevřít. Ani nejdou přehrát jinde, než zase v TotalMediu. Neznáte běkdo free editor, kterým bych mohl ostříhat konce záznamů a vypustit reklamy? A na závěr ještě záznam zapsat ve formátu čitelném např. ve WinMediaPlayeru ?
Díky, OAJ

Původní neotázka
Hledám videoeditor

Odpovědi
Zuzka-Bubu

Co tak nahrát video na youtube a jako správce videa ho pak ve svém účtu upravit a stáhnout ve formátu MP4.A myslím picassa web taky má nějaké nabídky úprav videjí.Ale určitě nejsem odborník na takové věci.