jancacv

Hledám tichého společníka

touto cestou hledám společníka který by mi pomohl rozjet firmu v autodopravě,už sem to rozjela,ale chybí investice do začátku a banky jsou skoupé na pomoc,nevíte oněkom kdo by pomohl zainvestovat?díky

Nejlepší odpověď
anonym

Psss,já budu jako myška. 🙂.
Dnes rozjet firmu v autodopravě je dle mého názoru risk.V našem státě je mnoho firem,které již zbankrotovali a já osobně,i kdybych měl miliony nazbyt,bych do toho nešel.

Další odpovědi

dobry den, Mužu pomoct jestli máte zájem,Mirek

EC

Dobrý den,
bohužel ani já nemám zájem dělat tichého společníka v tomto oboru. Pokud byste ale potřeboval(a) pomoci s účetnictvím, navštivte stránku www.enterprise-consulting.cz
Přeji pěkný den