kulihrasek96

Hledám tato sluchátka

Ahoj,
Hledám na netu sluchátka která jsem měla asi pŕed dvěma lety. Nevím ani značku a to to dost komplikuje. Byly to černo- oranžové špunty s dost atipickým vzhledem. Vypadaly jako malé kulaté reproduktory a tak i zněly. Hrály hodně prostorově. Gumičky byly také jiné než u běžných špuntů, byly vyrobené z tvrdší gumy v šedé barvě. Byla to myslím celkem známá značka, možná yoanasonic, ale bůh ví.
Kdyby je někdo měl nebo vědel aspoň co jsou zač, pište!
Dík.

Odpovědi
McArthur

Ten popis je opravdu spíš zoufalý a bojím se, že se odpovědi nedočkáš, pokud je někdo nemá.
Zkus hledat na Google (www.google.cz) mezi obrázky. Podle toho by se mohlo něco najít.