robosobo

Hledám takovou srandovní pohádku do mobilu zdarma.Pomůžete?

Hledám…Začíná to:U Černého lesa,někde u černého lesa stála perníková chaloupka a v té chaloupce bydlel jelen… A potřebuji to tak aby sem to stáhl do PC a pak přes USB kabel do mobilu…a v MP3
Doplňuji:
…a ten měl za manželku malou karkulku…
…naštěstí nedaleko kácel staré duby Chuck Noris a vmžiku doběhl na pomoc…

Nejlepší odpověď
barnajka

Podařilo se mi najít stránku, kde se ta pohádka dala stáhnout v mp3 z youtube, ale účet už prý byl zrušen, takže video je nedostupné a nepodařilo se mi to najít nikde jinde.

Tady máš zatím aspoň text :)

http://www.you­tubemp3.cz/v-silene-blazniva-pohadka-federalu-bobaka-a-kucery-z-radia-hey.LBC-QPOwVyQ

dougie: Díky! :)) Já to právě předtím zkoušela – a nešlo mi ani to video, ani to stažení. Tak jsem to teď zkusila ještě jednou – a vážně to jde!!! Děkuju za upozornění :)

Další odpovědi
dougie

barnajka:v odkaze je nad videem stáhnout a jde to :)))

anonym

O Jezinkach ? Nebo tam byla liska … ale byl tam i jelen. Ted jsem z toho i ja jelen co to po nas vlastne chcete. 🙂 -iv-

robosobo

bajnarko!!!to není celé!!!