Bjač men

Hledám song !!!

Ahoj , hledám jednu písničku bohužel znám jen urývky z klipu .. Pisnička má styl zhruba jak z Velkého Getsbyho klip je umístěn do let 1920 cca,hrají tam na trubky atd.. a klip je udělanej tak jako old shcool jezdí tam ve starých autech je tam obří mluvící pusa pak je tam planeta na ní je vysílací věž a tam je napsané radio a vlny směřují kolem celé planety .. Nevíte náhodou jak se tento song jmenoval ? ? Rok písničky je tak cca 2010–13

Odpovědi
Lamalam

Myslíš, že když svou první otázku opepříš třemi vykřičníky, že dostaneš kvalitnější odpověď? Já ten song neznám.