kočena

Hledám slova příbuzná…

Prosím mohl by mi někdo poradit.KÁNĚ-slovo příbuzné na 7 slov,PROVÁDĚNÍ OČISTY TĚLA-na 4 slova.ZLÝ ČLOVĚK-na 6 slov.NEUPOTŘEBENÁ ČÁST-na 6 slov,má se především vybírat s vyjmenovaných slov.Syn to má za dom.ukol,děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Káně – druh myšilov (dnes už název káně lesní).
Očista – mytí.
Zlý člověk – zlosyn.
Neupotřebená část – zbytek.

Další odpovědi
ReHu

Myslíš slova nebo písmena??

očista těla – mytí
neupotřebená část – zbytek

FOG

Treba my jsme se ucili,ze se rikalo Kaneti – mysilov.
A ten zly clovek? Mozna „trapic“.

JayDee446

Provádění očisty těla je mytí.

ReHu

Zlý člověk by také mohl být netvor. I když zlosyn je dobrý.

vagra

Já si myslím,že ani jedna odpověď neodpovídá zadání-......KÁNĚ-slovo příbuzné na 7 slov,PROVÁDĚNÍ OČISTY TĚLA-na 4 slova.ZLÝ ČLOVĚK-na 6 slov.NEUPOTŘEBENÁ ČÁST-na 6 slov…ale asi jde o PÍSMENA.

annas

Paní napsala určitě místo počet písmen počet slov. Jinak by úkol nešel vyřešit pomocí jednoho vyjmenovaného či příbuzného slova na stanovený počet písmen.

kočena

moc Vám děkuji annas to má správně

annas

Rovněž děkuji. Jsem ráda, že jsem Vám pomohla.