Carolin

Hledám skladbu… podruhé!

Pardon.. SKLADBU. Dodatečně děkuji za super odkazy a rady, určitě je využiju, dííky! .. ovšem hledanou skladbu jsem nenašla :( Kde najít Sonatina semplice od Petra EBENA?
Doplňuji:
Mám tedy na mysli dílko ve forma MP3 nebo na CD :)

Odpovědi
Lencis

Tuto skladbu jsem k dispozici na netu nenašla, zřejmě vám bude moci pomoci jen někdo kdo skladbu má… případně si budete muset zakoupit cd P.Ebena – Skladby pro housle a klavír (kde zmíněná skladba je)

alenka901

http://www.skol­nipotreby.cz/15/pe­dagogicka-literatura/pricna-fletna/0-272-eben-petr:-sonatina-semplice.html

Dandi

Napadl mě jen nějaký obchod s hudbou :)

gizmo

Zkus to ve vyhledávači

jarčáč

Volně na internetu je takových věcí hodně pomálu, ale rozhodně stojí za to zkusit torrent.

Attack-design

je na www.ulozto.cz