pajjka

hledam si oploceny pozemek na provoz autovrakoviste jake povoleni je potřeba a co je potřeba na ekologicke likvidace aut

hledama si oploceny pozemek na provoz autovrakoviste jake povoleni je potreba.A co je potreba na ekologicke likvidovani aut.Dekuji

Odpovědi
Drap

Souhlas příslušného obecního úřadu, živnostenský list, povolení na nakládání s odpady, vyjádření hygieny, vyjadření dodavatele elektřiny a vody.Zajištěnou likvidaci plastů ,skla, ropných náplní a podobně. Po splnění všech těchto podmínek ještě nějaké nářadí a chuť do práce.