kraaska_

Hledám seriál!

Kdysi dávno dávali v televizi seriál. Jednalo se o rodinu z vysokých kruhů, kterou později začal někdo vyvražďovat a pátralo se, kdo to dělá atd. Vraždy probíhaly podle nějakého klíče, měla jsem pocit, že to mělo něco společného se Zodiacem, ale nemůžu to nikde najít. Pomůže mi někdo?

Odpovědi
iceT

Buď to byl Zvěrokruh-Fr.2004,nebo pokračování Zvěrokruh-též Fr.2006,přinej­menším tam vystupuje stejná postava.Pak by to mohl být seriál Zodiac,ale ten je z r.1974,takže ten asi ne.