Nikii

Hledam script

Hledám script na stav portu serveru jestly je obsazen nebo ne. Např Shoutcast (radio) jede otevřený port 8000 to znamená že by script mě hlásit PORT JE VOLNÝ a když se někdo přihlásí tak Port je obsazen Děkuji

Odpovědi
funky

řešil jsem to kdysi před lety. shodou okolností také pro shoutcast. Ten skript už asi nenajdu, ale zkus se podívat na stránce hotscripts.com

Tuším že tam jsem ho tehdy našel.

teď jsem tam namátkou našel tohle:
http://www.hot­scripts.com/lis­ting/php-server-status-checker/

Zkus, nevim neviděl jsem to, třeba to bude chtít překopat.