iceT

Hledám recept,poradíte?

Nedávno jsem si v centru města dávala jakousi pomazánku nebo salát,už nevím přesně,v názvu bylo Holadsko a skládal se ze strouhané mrkve,pomazánkového másla,majonézy,strou­haného sýra a byl ovoněný česnekem.
Ovšem vyhledávač mi recepty podobného složení nenašel,nikde není žádná mrkev ani pomazánkové máslo,nic.Poradíte mi vy?Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Je jich víc, zkus prohlédnout toto:

Zdroj: www.google.com/m?q=Po­ma%C5%BE%C3%A1nky+ho­landsko&clien­t=ms-opera-mini&channel=new

Další odpovědi
tom004

Není sice s pomazánkovým máslem,ale je dobrá.

1× majonéza (250g) 2 větší mrkve 200g tvrdého sýru česnek

Postup
Mrkev a sýr nastrouhám na jemnějším struhadle, přidám majonézu a utřený česnek podle chuti (čím víc tím líp). Promíchám, osolím,může se i trochu opepřit a nechám chvíli proležet.
Pomazánka má od mrkve pěknou barvu a chutná bezva. Navíc mrkev pomazánku „odlehčuje“ a vyvažuje tu majonézu.
Recept není můj.

hanulka11

zkus tuto
http://www.to­precepty.cz/re­cept/11491-cesnekovo-mrkvova-pomazanka/