láďa1

Hledám program který mi „poví“ zda je můj počítač vhodný na Win 7.

Win 7 jsem nainstaloval,ale mám potíže ze zobrazením.
Doplňuji:
Když je vše OK tak mám rozměry obrazovky 1440×900,když je to špatné tak se nastaví 1280×1024 a mám velké ikony na ploše a celé je to roztažené-ovladače jsou v pořádku mám ati hd2600tx,a dua procesor 4400+ AMD athlon 64X2

Nejlepší odpověď
Fyzik

Potíže se zobrazením jdou takřka ve všech případech opravit. Rozveďte Váš problém.

Další odpovědi
Michal Kole

To jste měl řešit před nainstalováním Windows 7

Microsoft má
Poradce pro upgrade na systém Windows 7

http://window­s.microsoft.com/up­gradeadvisor

Nebo se zkusit podívat na Ovládací panely > System a zabezpečení > Zjistit stav Indexu uživatelských zkušeností

MacChill

Plocha-vlastnosti-rozlišení ?