I am devil

HLEDÁM PRÁCI NĚKDE V OKOLÍ (HUSTOPEČE)..NEJ­LÉPE OD RÁNA ASI TAK OD 6H KLIDNĚ DO 16H VÍM ŽE JE TO S PRACÍ TĚŽKÉ ,ALE BYLA

  • mám jen základní vyučení
  • Hustopeče,Uher­čice,Křepice atd.

Nejlepší odpověď
iwrana

U nás berou lidi bez maturity v továrnách ,jako je Panasonic,Fox­ton,Kajaba.Tře­ba je u vás poblíž také nějaká.Ale berou tam většinou jenom přes pracovní agentury.Pak ještě často přijímají ve velkých obchodákách.Zkus všechno obejít a pohovořit si všude na personálním,zda by o tebe neměli zájem.Držím ti pěsti.

Další odpovědi
terry

Hledáš asi dobře, ale na špatné adrese.
A. prosím, nepiš Caps Lockem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.