HLEDÁM PÍSNIČKU!

Zdravím, sháním jednu písničku, na kterou jsme tančili na Zumbě. Je to celkem pomalý reggaeton. V refrénu se neustále opakuje TRLA TRLATRLA, nebo něco na ten způsob :D (a kroutíme bokem). Byla bych moc vděčná za nějaké návrhy, co by to mohlo být…dík:)

Nejlepší odpověď
Ella

co se zeptat lektorky/lektora??? určitě bude vědět jakou hudbu používá. trla trla nemá nikdo šanci rozpoznat…

Další odpovědi
hanulka11

možná http://www.you­tube.com/watch?v=EM­nL0j1tOPI

je jich spousta …je těžké trefit se to té tvé ,dala jsi málo indicií