Amila

hledám písničku

hledám písničku – je to už starší věc, kterou ale dodnes hrají v rádiích..takový nesmrtelný hit.. Písnička zní smutně,krásně, má chytlavý refrén, který zpívá mužský a ženský hlas dohromady a na konci refrenu je vždy něco jako „I´ve been waiting“ nebo „I´ll be waiting“ :D Kdyby to náhodou někoho trklo 🙂

Odpovědi
Jikra

Zadej do vyhledavače na YouTube postupně oba výrazy. Je tam toho hafo.

NIKI234

zkus kouknout tady :) http://www.ka­raoketexty.cz/fu­lltextSearch?q=I%C2%B4­ve+been+waitin­g&sid=wdgzq&x=0&y=0