opavelka

Hledám php kód!

Potřebuji sehnat php kód, který by vypsal a seřadil soubory v adresáři podle poslední změny od poslední po nejstarší.

Nejlepší odpověď
blesk26

Na tom nic těžkého nebude, asi bych si pomocí funkce glob() vybral všechny soubory v požadovaném adresáři a pak v cyklu foreach použil funkci fstat(), která zjistí informace o souborech, včetně klíče [„mtime“], který obsahuje timestamp s poslední modifikací souboru. Požadované informace se dají uložit do asociativního pole a to pomocí funkce usort() seřadit :)

Další odpovědi
anonym

muzes pouzit tuto jednoduchou funkci
http://www.jo­nasjohn.de/snip­pets/php/listdir-by-date.htm