tatanka

Hledám osobní zkušenosti z pobytu v lázních Jáchymov. Kam jít, kultura, nákupy, výlety atd. Poradíte?

Nejlepší odpověď
Agneta

Můžeš si udělat výlet do býv. uranových dolů, a nebo se naposledy napít dobrého piva, neboť všechny cesty tam vedou přes kopec na druhou stranu – bohužel né do Bavorska:DDD

Další odpovědi
kapka

Byla jsem v Jachymove asi pred dvanacti lety jeden den na vylete, takze z osobni zkusenosti doporucuji zajit se podivat na ty mlynky na potoce. Bylo to fakt pekny.
http://vary.id­nes.cz/jachymov­ske-mlynky-klapou-na-potoce-uz-sto-let-fl8-/vary-zpravy.aspx?c=A120518­_122119_vary-zpravy_sou