Avatar uživatele
Broukk

Hledám originální doplňky do bytu! Poradí někdo kde?

Vánoce se blíží, a já hledám dárky všude možně, avšak se mi nepodařilo narazit na hezké doplňky do bytu. Budu ráda za každou radu. díky

Zajímavá 0 před 3069 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Pokud chceš opravdu originální, musíš je sama vyrobit…
A nebo osobně navrhnout a nechat si je podle návrhu vyrobit…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Pokud si v tom množství, které je všude opravdu nevybereš, máš možnost jet nakupovat za hranice ČR nebo něco vyrob sama, inspirací na netu je mraky.

Na FB vidím nepřeberně mnoho inspirací, některé nejsou ani náročné na výrobu.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DomcaJe

Taky si myslím, že výroba je nejoriginálnější, ale narazila jsem tady na stránkách na obchod tuším design outlet, projela jsem to a nevypadá to špatně. V porovnání s jinými eshopy tam byli úplně atypické věci. Avšak nemám osobní zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MiluskaN3

Ja si myslim, ze pokud chces opravdu něco originalniho, tak ti opravdu nic jineho, nez to vyrobit nezbyva. Ja treba jako dekoraci do bytu pouzila citat, vytiskla, dala do ramecku a povesila.. Je toho spousta, co jsem si vyrobila jako dekoraci, ale tohle je moje nejoblibenejsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bob2

Díky za tuhle otázku! Díky DomcaJe mám první dárky na Vánoce :) Rozhodně se tam dá vybrat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina006

Zdravím,
co se týče váz a dalších dekorativních prvků, mohu doporučit značku Fleur Ami (http://designli­ne.cz/fleur-ami/) – to jsou nádherné vázy… a nevadí že je po vánocích dopřát si je můžete i teď :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2449 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek