zanita000

Poznáte známou romantickou novelu podle níže uvedeného popisu děje?

Hledám jednu novelu, slyšela jsem o ní akorát, že hlavním hrdinou je muž, no spíš chlapec, který chce dívce dokázat lásku k ní, ale selže… a pak ještě vím, že na konci překvapí nějakým významným činem…
Bohužel neznám titul, ale myslím, že je ta novela známá a nemůžu ji nikde najít.
Byla bych moc ráda za jakoukoli odpověď, nebo případně za doporučení některých jiných romantických novel…
A pokud možno prosím neprozrazujte konec knihy :D

Mnohokrát děkuji za všechny rady a doporučení, ale nakonec to byly Ostře sledované vlaky, jak už říkal „Cumacek“. Že já jsem si na to nevzpomněla sama… :D

Nejlepší odpověď
Kelt

Podle toho popisu to může být klidně Princ a Večernice, a sto podobných. Nějaké konkrétnější údaje, jména, atd.

Další odpovědi
briketka10

Lidi vy neodpovídáte zadání otázky
nejde o film, ale o knihu.
.............­...........
Neznám tu Tvou novelu, ale mám
na výběr z Google pár stránek:

https://www.go­ogle.cz/search?q=ro­mantick%C3%A9+no­vely+knihy&biw=942&b­ih=413&source=lnms&sa=­X&ved=0ahUKEw­jzs-ml2ojQAhXFuBoK­HfrKCa0Q_AUIB­SgA&dpr=1.45

Cumacek

Ostře sledované vlaky?

dubraro

Třeba:
Neil Gaiman: Hvězdný prach
Existuje jako kniha i jako film.

klumprt

Taky mám pocit, jakobych to viděl v tisíci variací, ale nevzpomenu si na název jediné z nich. 🙂

Janny025

A nevite kde to davali jestli to davali v tv ten chlapec je dospeli nebo mlady kluk. A te novely je hrdina teda kluk ne divka jak byva vubec netusim co by to mohlo byt a to mam novely rada. Chtelo by to treba jmena nebo kde se to aspon vysilalo