mamen

Hledám nového zubaře!!!

Můžete mi poradit dobrého zubaře, ne drahého ( na penězích si nesedím), který přibírá pacienty? Praha, Ústí nad Labem, Teplice,… Už jsem obvolala 16 lékařů a dochází mi síly.

Nejlepší odpověď
kropitko

Praha 5 Zbraslav tel, 257922552. Minule když jsem tam byla,tak zrovna měla nového pacienta,je šikovná a hlavně hodná,ani na mě nekřičí,když se dlouho nestavím. Už si asi zvykla

Další odpovědi
anonym

Mudr. Janka Ténaiová
Šumperská 652 P-9
Tel 839 210 50
Žádná řeznice,slušná,star­ší dáma.S praxí.Dá se jí věřit.
Zkuste.