kiticka951

Hledám nějakou dobrou duši, která by na mě měla nervy a psala si se mnou německy.

Potřebuju probudit opět slovní zásobu,která zahálí v nejhlubších mozkových závitech mé hlavy.. :D

Nejlepší odpověď
quentos

proč ne, na pár mailíků se čas najde. Taky ji poslední dobou nemám kdy a jak použít, takže by mohl být přínos oboustranný :{)> Ale budeš muset ještě týden vydržet, budu teď zhruba do soboty v divočině bez netu :{))>

czechmate@martinamcbride.net

Další odpovědi
Lyn

Taky mám zájem o psaní německy! Když sem hodíš e-mail, hned ti napíšu.

baghira

Najdi si německé přátele/přítelkyně s podobnými zájmy na facebooku, to je asi ta nejsnadnější cesta.