detox

Hledám název klipu kde, nějaký kluk zírá na akváriu kde zpívají ryby a nakonec se kouká z okna a vše se vznáší ?

Myslím si že to je od skupiny fatboy slim asi z roku 2007 , ale to opravdu nevím .
V klipu je kluk co kouká na akvárium a je přitom mimo a pro to se mu zdá že ty ryby zpívají , když se kouká pak ke konci z okna tak se z ulic vnášejí auta a jiné věci a odlétají pryč .

Nejlepší odpověď
Ella

není to náhodou,ne náhodou, ale určitě, song od The Chemical Brothers – Salmon Dance? :D

http://www.you­tube.com/watch?v=Ly­HakCQN0Ss