iceT

Hledám název filmu,pomůžete?

film je něco jako horor o žralokovi,který je výsledkem pokusu,kdy byla použita žraločí a lidská DNA.V podstatě na výzkumu pracovala žena a bez jejího vědomí bylo použito její zmražené vajíčko.Vzniklo cosi,co vypadalo jako ryba,následně se to naučilo chodit po souši a dýchat kyslík ze vzduchu.Pamatuju si jednu scénu,kdy ona doktorka byla v nějaké budově a ten tvor ji tam pronásledoval,pak ji očuchal a poznal,že ona je jako jeho matka nebo tak něco.Jen už nevím jak to dopadlo.Film Netvor z roku 1998 to není.

Odpovědi
mojitek

je to tohle? http://www.csfd­.cz/film/88628-clovek-obojzivelnik/

Bad Wolf

Žraločí muž.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/229705-zraloci-muz/

iceT

Bad Wolf-díky,ale to taky nebude ono.

iceT

Mojitek-díky za snahu,ale to není to,co hledám.Film je tak z roku 1990 až 2000,typická sračka,béčkové i horší kategorie,ale požádal mě soused,prý se vyznám a já jsem to viděla na 100%,ale název mi nějak neutkvěl v hlavě.
On ten tvor tu doktorku snad nějak pronásledoval,do­konce se dostal snad skrz kanalizaci až do města a kde nebyla voda,tak mu prostě narostly nohy a mohl chodit a dýchat.Opravdu dí­ky.

mojitek

jaj,tak to potom nevím,a přitom hledám jak o život