petule13254

Znáte název dobrodružného sci-fi seriálu, odehrává se v divoké přírodě a skupina hrdinů bojuje proti nějakým obludám?

Zdravím, nevíte někdo, prosím, jak se jmenuje seriál, který měl pravděposobně jen 1 sérii, naposledy jsem o něm slyšela/viděla ho v TV asi před 10 lety, není to dokumentární… Má kolem 5 hlavních postav a o moc víc jich tam nebude, protože se děj odehrává někde v divoké přírodě, skupina hrdinu chodí vzdy spolu a často jsou donuceni bojovat proti nějakým obludám -něco jak dinosauři-. Jednou z hlavních postav je straší asi 60 letý muž, který je nějaký vědec a vždy situaci logicky vyřeší. Další hl.postava je nějaká blondýnka. Prostě jde o dobrodružný seriál sci-fi, kde skupina žije v nějakém smyšleném světě a neví, jak se tam dostali. Moc děkuji za jakékoliv odpovedi

Nejlepší odpověď

Tohle?
Ztracený svět
http://www.csfd­.cz/film/70150-ztraceny-svet/galerie/?ty­pe=1

petule13254

ano, to je ono!!! Děkuju moc! :)