zelenac

Potřeboval bych znát nějakej klub nebo něco podobnýho v Třebíči kam můžu vzít holku po tanečních?

potřeboval bych znát nějakej klub nebo něco podobnýho kam můžu večer vzít holku po tanečních. ale taky at to není nějakej pajzl největší. děkuji
Doplňuji:
potřeboval bych znát nějakej klub nebo něco podobnýho v třebíči kam můžu vzít holku po tanečních. ale at to není nějakej pajzl a dá se tam popovídat a nemusíme se překřikovat přes hudbu. díky

Nejlepší odpověď
setapouch

Vezmi ji k labuti.