Oprah

Hledám manažery rozvoje obchodní sítě, kteří mají pod sebou obchodní zástupce v rámci ČR!

Jsou někde na internetu nějaké stránky, kde je najdu?? Nebo jste někdo Vy, obchodní manažer? Nebo znáte někoho??

Odpovědi
baghira

  • ano, jsou
  • ne, nejsem.
  • ne, neznám

Doufám, že odpovědi na Vaši otázku byly vyčerpávající.

ARIS

Pokud neumíte hledat na internetu, tak jako obchodník asi brzy zkrachujete.
Stránky jsou, nejsem manažer a nevím o nikom.

Michálek1245

Dobrý den, a co po tom obchodním zástupci budete chtít? Generování leadů, udržování stávajících zákazníků, nebo něco úplně jiného? Takhle obecně zadaný inzerát je, nezlobte se na mě, k ničemu. A bohužel jste na sebe nenechal ani kontakt, což mi naznačuje to, že vlastně zase tak moc dobrý obchodník nebudete.