Jirka R

Hledám kontakt na půjčku 50.000,–, ručení směnkou v trojnásobné výši, bez poplatku předem,bez doložení příjmu, bez reg.?

Nejlepší odpověď
anonym

…další případ klesající v zadlužovací spirále ?

lidi NEBERTE SI TYHLE ABSURDNI PUJCKY, 50 tisic je nic, za chvili to rozfofrujete ale dluh ktery vam zbude muze jit pri trose smuly do statisicu … a kdyz ho nesplatite, nezmizi, proste se bude zvysovat donekonecna.

Za techto okolnosti vam pujci nejaky lichvar, ale pocitejte s tim ze z vas vyzdime posledni groš, a smlouva kterou vám dá k podpisu férová nebude …

Další odpovědi
venkovan

Raději prodej ledvinu (svoji). Zaručit se třínásobkem v dnešní době to buď musí být 120% jistota návratnosti půjčky a nebo ztráta pudu sebezáchovy.

AndreiRanger

Booože, co deset kamarádů po 5 tis.? Znám jen jeden důvod, proč bych chtěl nějakou podobnou půjičku, ale ten si nechám pro sebe:-D