petra.pv

Hledám kočárek – kombinaci s velkou korbou vhodný na rozbité asfaltky. Jsem omezena značkami (viz popis).

Výběr ze značek: perego, inglesina, cam, chicco, bebe confort, neonato. Musí být složitelný do letadla (tedy ne inglesina magnum). Chci, aby v uvedeném terénu přežil. Případně prosím uveďte vnitřní rozměry korby. Díky.

Nejlepší odpověď
Toga

Řekla bych, že byste se měla ptát spíš na maminkovských stránkách a né tady na všeobecném informáčním centru… Zaskočte na babyweb.cz nebo modrykonik.cz nebo jiné takové na modrým koníku vám jistě rádi a rychle poradí… Hodně štěstí s miminkem :)