Mika47

Hledam jednu pisnicku…

Nevim od koho je a vlastne o ni vubec nic nevim.. no.. Vlastne vim ze se v ni zpiva MELODY. je v anglictine a je hodne znama… Vsichni kobo jsem se ptala vedeli co myslim ale na nazev si nevzpomneli… Prosim pomoc!! :D
Doplňuji:
Zpiva muz hravali to dost casto v radiu mozna i ted hravaji.. Je to pisnicka z tehle doby max 5 let dozadu… Vix opravdu nevim… Je fakt hodne znama…

Odpovědi
Nerevarin

A kde jste ji slyšela? Zpívá to chlap nebo žena? Jaký styl to přibližně je? Je rychlá, či pomalá? A jak stará zhruba by mohla být? Myslím jestli to vypadá na nějakou věc co se hrála před 40 lety, nebo něco co zní současně. Potřebujeme víc vodítek. Napsat, že se tam zpívalo „melody“ je prostě zoufalost.