Takk

Hledám jednu online hru určenou především pro dívky.

Ve hře (po registraci) jste se na začátku nacházeli na umělecké akademii. Mohli jste si vybrat, jestli se zaměříte na navrhování nábytku, oblečení, šperků,… Následně jste oblečení vyráběli i prodávali. Plnili jste další úkoly apod.
Hru jsem hrála před docela dlouhou dobou. Nejsem si jistá, zda nebyla zrušená. Nevíte někdo náhodou název?
Děkuji předem

Odpovědi
atena11

Možná že stardoll