hooky

Neznáte internetové stránky, kde můžou lidi psát svá přání plněním snů a ostatní jim mohou přispívat?

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Hledám jednu internetovou stránku. Jednou jsem o ní četl článek ale nevím kde to bylo a tak. Psalo se tam že lidé píšou třeba že sní o dovolené v mexiku a každej může přispět třeba cent nebo dva a tak. Snad ji udělal nějakej kluk co chtěl lambo a takhle to vzniklo. Stránku jsem nikdy neviděl a nic více o ní nevím. :) Tak kdyby někdo věděl nebo měl ponětí jak to najít tak by mi to moc pomohlo :ú teď jsem to googlil asi hoďku a půl a stále ani prd 😁 KDyžtak moc děkuji

Odpovědi
adamda

https://www.star­tovac.cz/