kalupinka22

hledám jednoduchý program na vytvoření fotografie z krátkého videa…díky

Nejlepší odpověď
Adlim

Lze to vyřešit jednoduše bez prográmku,spustíte si video v přehrávači,dáte pauzu,stisknete na klávesnici Print Screen,otevřete ve startu- příslušenství-malování a dáte vložit(Ctrl+v),­potom foto můžete upravit či uložit kam potřebujete.

Další odpovědi
Michal Kole

Stáhněte si programy typu obsahující název „Video to JPG“ Bohužel s žádným nemám zkušenosti tak nechci radit konkrétně. myslím, že obrázek dokáže extrahovat virtualdub (http://www.vir­tualdub.org/).

Co odpověděl můj předřečník je dost problematické, protože přehrávače přehrávaná videa chrání, aby toto nešlo (na autory přehrávačů tlačí filmový distributoři)