nikolenka25

Hledám hru na stažení neznáte nějakou?

Hledám nějakou hru kterou by jsem si stáhla zdarma,nainsta­lovala a hrála jako jsou hry Metin2,4story a nostale.Nevíte o nějáké mimo tych tří? ale aby to bylo česky.Předem díky

Odpovědi
tomovka

tohoto typu je hodně her, ale jen tyto jsou v češtině… jestli chceš mít jazyk té hry v češtině a hrát multiplayer tak to jsou snad jenom tyto tři, ale existuje mnoho her velmi podobného charakteru, např. GTA san andreas či world of warcraft, kde je jazyk hry v angličtině (u WoW dle patche – v ruštině, němčině,…) ale hráči tam chatují česky… jestli umíš angličtinu (stačí základy)tak doporučuji World of Warcraft, protože to je vlastně propracovanější 4story či Metin2

WoW je hra od blizzard entertrainment, dá se normálně koupit v obchodech s počítačovýma hrama ale samozřejmě se dá na černo stáhnout z internetu… jako každá hra

vivatis2

Většina her se dá stáhnout na http://nejhry.eu !

ingi

Hodně PC her má multyplayer, takže jde hrát skoro všechny typy her. Nejhranější hry jsou asi WoW, counter-strike, call of duty..... Nebo tu jsou jsou prohlížečové – travian, gladiatus, shakes and fidkes, divoke kmeny, warpfire, ogame, damokles atd…

tenisakb

Ahoj, nic nestahuj a zaregistruj se na http://rivalove.cz – Rivalové.cz což je nová online browser hra která na konci měsíce odstartuje. Mimo jiné že se skvěle zabavíš budeš moct vyhrát i super ceny.
Myslím že je to ta nejlepší hra =)

Zdroj: rivalove.cz

masakrmen

No na to, že si žena mě překvapuje, že tě bavím Metin 2. Znám Battlefield Heroes což je střílečka s komiksovou grafikou. Neví ale, jestli tě střílečky baví.

Zdroj: www.battlefiel­dheroes.com