Half

Hledám hru

Hledám hru kterou jsem před lety hrál, není to zase tak dlouho. Šlo o stavění válečné zíkladny a zničení té neprítelovi, prostě strategie. Byli tam různé tipy jednotek a jednotlivý vojáci mohli být povýšeni zabíjením nepřátel, mohli obydlet budovy nebo jezdit v jeepech či létat v helikoptérách. Také tam šlo o elektřinu a mohli jste zbírat zajatce do nemocnic kde vám pak vydělávali peníze a také tam šlo používat atomovou bombu. Snad je popis dostatečný a předem děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Mám za to že grafika byla 3D a také myslím že předchůdcem byla hra Generali nebo Generals nebo tak nějak.

Odpovědi
Nerevarin

Chtělo by to trochu víc informací. Třeba jestli to mělo 3D grafiku, nebo ještě 2D. Nebo z jakýho období ta hra byla, jestli budoucnost apod či jak stará ta hra byla. Tohle vypadá na něco jako Command a Conquer, Red Allert, Sun age nebo tak něco. Ale nevim o tom, že by v těchto hrách šlo sbírat zajatce.
Doplňuji:
Nebo možná Perimeter. Tam šlo sbírat zajatce myslim.

Myslím že se jmenovala War of War. Tuto hru jsem hrál a podobá se popisu.